26. 2. – Festival je skoro tady a my už se moc těšíme! Film Hellaro je už vyprodaný, ale na zbývající tři filmy se ještě pár míst najde, tak si nezapomeňte koupit lístky včas! 🙂

12. 2. – Vstupenky jsou nyní v rodeji! Podívejte se do programu a vyberte film, nebo pokud už víte, na co chcete jít, jen klikněte na vybraný film a pošleme vás rovnou na portál: ChuskitAamis/HladovíNapůl vdovaHellaro/Bouře.

6. 2. – Program je hotový! Čtyři filmy ze čtyř regionů Indie, čtyři příběhy, které vás uchvátí. Mrkněte na program a vyberte na co půjdete (nejlépe na všechno), brzy budou lístky v předprodeji.

4. 2. – Třetí film z programu je potvrzen! Jedná se o film AAMIS, který byl natočen v Ásámu. V traileru není prozrazeno, o čem film doopravdy je, doporučujeme proto se přijít na něj podívat na festival indického filmu Indie-India 28. a 29. února v kině Pilotů 🙂 Informace o filmu najdete v programu.

2. 2. – Prozradíme dva filmy z programu! Oba vypráví velmi silné příběhy. První se jmenuje CHUSKIT, byl natočený v indickém státě Ladak a ty záběry na místní hornatou krajinu jsou vážně úžasné. Vychází ze skutečné události. Druhý se jmenuje HELLARO, byl natočený v indickém státě Gudžarát a tentokrát to nejsou Himaláje, co vás dozajista dostane, ale poušť Kutch. Je inspirovaný místním folklorem a tradicemi.

15.1. – Termín festivalu INDIE-INDIA je potvrzený, těšíme se na vás 28. a 29. 2. v KINĚ PILOTŮ. Program festivalu nabídne čtyři nezávislé filmy, zatím prozradíme, že jeden z nich se odehrává v překrásné krajině indického státu Ladakh.